Як Вибирати Зображення Для Блогу

Крім підпису з датою та змістом події на кожній точці таймлайну може розміщуватися виноска з фото або підписом. Наприклад, хронологія стане в нагоді у статті про постійне повторення одного тренду в одязі. Найчастіше у цьому виді інфографіки полотно ділиться на дві частини. Зображення, текст, діаграми показують різницю між подіями, предметами, явищами.

  • Головне – використовуйте при оформленні в редакторі шрифти та кольори близькі до кольорів та шрифтів у вашому блозі.
  • Берете фото або ілюстрації предмета статті, обираєте ділянки зображення та супроводжуєте їх виносками.
  • Вам потрібно враховувати лише 4 аспекти для створення якісних фото у блозі.
  • Ними можна користуватися безкоштовно, але доступ до всіх функцій ви отримаєте на платній основі.
  • Потужний інструмент для деталізації даних.

Використовуються для оглядових статей на технічну чи професійну тематику. Наприклад, у вас є бізнес з автоматизації процесів на підприємстві. Обов’язково додайте скриншот відкритого вікна програм або сторінок у браузері. Тут ви знайдете багато шаблонів інфографіки зі складними сюжетами.

Які Зображення Можна Використовувати В Блозі?

Припустимо, вам потрібно показати, чим відрізняється оригінальна продукція від підробок. Найлегше це показати в порівняльній інфографіці. Ви не обов’язково повинні бути естетом і відчувати, як вібрують кольори. Достатньо дотримуватися єдиної колірної схеми у статтях блогу. Для цього використовуйте однакові колірні фільтри для обробки зображень.

Оновіть ілюстрації та змініть кольори – ваша інфографіка готова. Є стовпчасті, кругові та лінійні діаграми. За допомогою діаграм та таблиць ви продемонструєте складні явища наочно. Ви можете використовувати лінійні і кругові графіки, розподіл показників. Наприклад, ви робите статтю про вигідність вкладень у криптовалюти. Найпростіший спосіб показати це – лінійне зростання кількості валют та капіталізації ринку.

У композиційному центрі міститься головне, на що повинен звернути увагу спостерігач. Із сюжету спостерігач має зрозуміти, що відбувається на фото. Вам потрібно враховувати лише 4 из webp в png аспекти для створення якісних фото у блозі.

Як Правильно Додавати Зображення До Блогу?

Але не встановлюйте максимальну інтенсивність фільтра. C Pexels ви знайдете свої ілюстрації та фото із сотень тисяч якісних стокових зображень. Усі фотографії відібрані з контенту, завантаженого користувачами або взятого з безкоштовних сайтів із зображеннями. Є кілька основних варіантів використання ілюстрацій та фотографій у вашому блозі.

Чим формат .webp відрізняється від .jpg і .png

Художньо всі ілюстрації у вашому блозі мають бути одноманітними. Зберігайте сети ілюстрацій на фотостоках. Тому під час підготовки статті для блогу передбачайте, яку інформацію як оформити. Акцентом для чогось може бути зображення (наприклад, https://wizardsdev.com/ інфографіка), а для інших сенсів – форматування (наприклад, список або таблиця). Unsplash – це мільйон безкоштовних та високоякісних зображень для блогу. Контент постійно оновлюється, найкращі сети ви знайдете на головній сторінці.

Яку Інфографіку Можна Додати До Блогу?

Потужний інструмент для деталізації даних. У Infogram ілюстрацій не так багато, як у попередніх сервісах. Але якщо вам потрібно акуратно зверстати багато даних –  обирайте цей сервіс. У сервісах підбору фотографій є не тільки люди зі штучною усмішкою та піднятим великим пальцем. У безкоштовних фотостоках є художні фото від ентузіастів та якісні тематичні фото.

Чим формат .webp відрізняється від .jpg і .png

Редактор легко використовувати, адже він не перевантажений професійними функціями. Сервіс, в якому ви можете об’єднати кілька шаблонів інфографіки в один. Крім великої бібліотеки діаграм, є швидке додавання стрілок та інших об’єднувальних елементів. На цьому стоку ви знайдете два з половиною мільйони зображень.

Pixabay пропонує колекцію фотографій з багатьох тем (категорії тварин, ландшафтів, бізнесу та інше). Ви можете написати нам у зручному вам месенджері або почати чат прямо на сайті.

Як Правильно Обробити Фотографії Для Блогу?

Вони обов’язкові, якщо у блозі ви показуєте результати своїх робіт чи проєкти. Текст плюс фото Ви можете комбінувати фотографії та текст на них. Так, у вас будуть зображення з фактами, цитатами, мемами або закликами до дії. Головне – використовуйте при оформленні в редакторі шрифти та кольори близькі до кольорів та шрифтів у вашому блозі.

Для цього використовуйте графічні онлайн-редактори. Ними можна користуватися безкоштовно, але доступ до всіх функцій ви отримаєте на платній основі. Коли ви створюєте ваші статті, передбачайте місце для розміщення зображень. Зображення – це візуальні плями в тексті.

Чим формат .webp відрізняється від .jpg і .png

Щоб знайти потрібне фото, змінюйте  фрази пошукових запитів та переглядайте рекомендовані фото до галереї. Визначтеся з настроєм вашого блогу, стилями фото та гармонійністю поєднання зображень із вашим брендингом. З цим відчуттям переходьте до формування мудборду (дошки настрою) з прикладами зображень для вашого блогу. Знайти референси (приклади) зможете на Pinterest або Behance.

Саме Час Створювати Блог!

Не забудьте зменшити розмір зображень, перш ніж додавати їх до блогу. Оптимізовані зображення швидше завантажуються, а пошукові системи рекомендують сторінки зі швидким завантаженням частіше. Для оптимізації зображень використовуйте сервіси Kraken.io, TinyPNG.com, Compressor.io. Фотографії, оброблені художніми фільтрами.

Чим формат .webp відрізняється від .jpg і .png

Сервіс для швидкого редагування фотографій зі спрощеним інтерфейсом. Створюйте зображення наново або вибирайте готові шаблони. Є можливість додавати ефекти, текст та стікери з параметрами стилю.

Обіцяємо ці показники ви побачите в аналітиці вашого блогу, якщо зображень у замітці не буде. Берете фото або ілюстрації предмета статті, обираєте ділянки зображення та супроводжуєте їх виносками. Тепер вам не потрібно змушувати користувача фантазувати. Такий тип інфографік корисний, наприклад, меблевим салонам, коли вони показують деталізовані переваги товарів. Хочете підбити підсумок і показати читачеві, що обов’язково зробити для досягнення мети?


Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *